17 Haziran 2011 Cuma

Chat yapan kadın kocasına yakalandı.Chat yapan kadın yazışmaları silmeyi unutunca kocasına yakalandı.Aldatıldığı gerekçesi eşi İ.A. tarafından kendisine boşanma davası açılan S.A Chat´te yaptığı konuşmalar nedeni ile suclu bulundu.

S.A’nın 5 bini manevi, 15 bini maddi olmak üzere istediği tazminat talebini reddeden hakim, ”Davacı İ’nin, boşanmayı gerektiren sebepler dikkate alındığında kişilik haklarının zarar gördüğü anlaşıldığından tarafların ekonomik ve sosyal konumları, davacı S.A’nın kusurunun mahiyeti nazara alınarak, 1000 TL manevi tazminatın davacı S’den alınıp İ’ye verilmesine karar verilmiştir” dedi.

Duruşma sonunda İ.A, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 21 yıllık evliliklerinden 2 çocukları bulunduğunu dile getiren İsmail A, ”Bir gün eve erken gelip bilgisayarı açtım. Messenger programının görüşmeleri kaydettiğini o güne kadar bilmiyordum. Eşim arkadaşıyla beni aldattığını ima eden konuşmalar yapmış. Oğlum S.C.A. da ben yurt dışındayken, eşimin çeşitli Sohbet sitelerine girdiğini ve başka erkeklerle konuştuğuna tanık olmuş” dedi.

Hiç yorum yok: