19 Haziran 2011 Pazar

İstanbul'da Ronaldo Skandalı
Cristiano Ronaldo, imza törenine katılmayacak.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in, Demirören Avm'nin tanıtımı için İstanbul'a davet ettiği dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo hayranlarını isyan ettirdi. Demiren'le bir otel inşaatı için iş ortaklığı kuran C.Ronaldo'nun Demirören Avm'de düzenlenecek imza töreni etkinliği güvenlik gerekçesiyle son anda iptal edildi. Bu durum kendisini görmek için saatlerce bekleyen bini aşkın hayranının tepkisine yol açtı.

İSTANBUL'A RÖTARLI GELİŞ

Portekizli futbolcunun hayranları ve basın mensupları saat 14.00'ten itibaren Demirören Avm'de yerlerini aldı. Demirören Avm'ye binlerce Ronaldo hayranının akın etmesiyle birlikte oluşan kalabalık sonrasından güvenlik zaafı yaşandı. Alışveriş merkezinde oluşan kalabalık içeride vitrinlerin camlarının kırılmasına neden oluyordu. Güvenlik güçlerinin yetersiz kaldığı bekleyiş sırasında facianın eşiğinden dönüldü.

Saatlerce süren bekleyişin ardından taraftarlar Ronaldo'nun İstanbul'a indiğini öğrenince sabırsızlanmaya başladı. Havalimanından helikopterle Çırağan Sarayı'na geçen Portekizli yıldız daha sonra Demirören Avm'ye geldi.

Ronaldo-istanbul-da/">Ronaldo-skandali-2810041_6382_B.jpg">

GÜVENLİK GEREKÇESİYLE...

Alışveriş merkezinin ilk katına ayak basan Ronaldo iki foto muhabirinin kendisini zor duruma bırakmasıyla oluşan izdihamla birlikte zor anlar yaşandı. Bu olaydan sonra ise dünyaca ünlü yıldızın imza töreninin iptal edilmesine karar verildi.

İstiklal Caddesi'nde uzun süreli bekleyişin ardından dünyaca ünlü yıldızın imza törenine güvenlik nedeniyle katılmayacağı öğrenildi ve futbolseverler alışveriş merkezinden çıkarılmaya başlandı. Bu duruma Cristiano Ronaldo'nun hayranları büyük tepki gösterdi

Hiç yorum yok: