20 Haziran 2011 Pazartesi

Muhteşem Yüzyıl'ın yeni Bombası

'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin son bölümünde cariye olarak ekrana gelen Rus asıllı Türk vatandaşı Sandra Akhmedova, objektiflere poz verdi

Antalya’nın turistik Belek Beldesi’nde oturan ve profesyonel mankenlik yapan Sandra Akhmedova, geçen Çarşamba akşamı yayınlanan bölümde Kanuni Sultan Süleyman’a sunulan Rus cariye Nina’yı canlandırdı.

Hürrem Sultan’ın sinir krizi geçirmesi ve Kanuni’nin karşısına hançer ile dikilmesine neden olan cariye olarak dikkat çeken Rus güzel, Antalya’nın yerel dergisi ’Masculine’ için at çiftliğinde poz verdi.

Fotoğraf sanatçısı İbrahim Kahraman’ın objektifinin karşısına geçen Sandra Akhmedova, röportajında başarısının sırlarını da anlattı.

Güzelliğinin sırrını düzenli beslenme ve yeterli dinlenmeye borçlu olduğunu kaydeden Akhmedova, şöyle dedi: "Yağlı ve kızarmış ürünlerden uzak duruyorum. Alkol ve sigara kullanmıyorum, düzenli spor yapıyorum.

En önemlisi ise öğünlerime dikkat ediyorum. Örneğin her sabah yarım bardak taze sıkılmış maydanoz suyu içiyorum. Kahvaltı ise bol enerji dolu oluyor.

Kısacası yiyeceğim herşeyin zamanı ve yeri var. Bunlara dikkat ederseniz güzel bir vücut sizi karşılıyor." Televizyon ekranlarında izlenme rekorları kıran ’Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin setinden de söz eden güzel manken, "İlk kez bir dizi filmde rol aldım. O atmosferi koklamak bile çok keyifliydi" dedi.

alıntı : mynet

Hiç yorum yok: