10 Eylül 2011 Cumartesi

Kadınlar tuvaletinde aynalı röntgenci


Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Antalya İl Müdürlüğü’nün 2’nci katındaki kadınlar tuvaletinde ayna ile kadınları gözetleyen bir kişi, gözetlendiğini fark eden bir kadın memurun durumu fark etmesi üzerine yakalandı. Polisteki sorgusu süren şüpheli, ’cinsel taciz’ suçlamasıyla adliyeye sevk edilecek.

Olay, Muratpaşa İlçesi’nin Üçgen Mahallesi Sokullu Caddesi üzerinde bulunan SGK İl Müdürlüğü 2’nci katındaki kadınlar tuvaletinde meydana geldi. İddiaya göre, kadınlar tuvaletinde kabinlerden birine giren S.E. burada bekledi. Bu sırada tuvalet ihtiyaçları için sağ ve solunda bulunan kabinlere kadınların girmesini fırsat bilen şüpheli, yanında getirdiği küçük el aynası ile alt kısımlarında boşluk bulunan kabinleri röntgenleyerek kadınları izledi. Uzun süre burada tuvalete gelen kadınları röntgenleyen S.E., son olarak yine SGK İl Müdürlüğü’nde çalışan kadın memur F.K.’yi de ayna ile izlemeye başladı. Kadın, yerde bir cismin parladığını görünce aşağıya baktı. Bu sırada biri tarafından tutulan aynayı fark eden F.K., çığlık atarak tuvaletten çıktı. F.K. durumu hemen güvenlik görevlilerine bildirirken, görevliler tuvaletten çıkarak kaçmaya çalışan S.E.’yi yakaladı. Güvenlik noktasına götürülen röntgenci, olay yerine çağrılan polislere teslim edildi. Polis S.E.’nin üst aramasında olayda kullandığı küçük el aynasını buldu.

Gözaltına alınan S.E., sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Şarampol Polis Merkez Amirliği’ne götürüldü. Karakola gelen F.K. şüpheliden şikayetçi olurken, S.E. dün geceyi nezarethanede geçirdi. Şüpheli, sorgusunun ardından ’cinsel taciz’ suçlamasıyla adliyeye sevk edilecek.

SGK İl Müdürlüğü’nün 2’nci kattaki kadınlar tuvaletinde 3 kabin bulunuyor ve müdürlükte çalışan memurların yanı sıra işlemlerini yaptırmak için binaya gelen vatandaşlar da kullanabiliyor. İşsiz olan S.E.’nin röntgencilik yapmak amacıyla binaya geldiği belirtildi.alıntı:Posta

Hiç yorum yok: