8 Eylül 2011 Perşembe

Kıvanç ile Azra Hiç Ayrılmamış


Kıvanç Tatlıtuğ, Azra Akın ile aslında hiç ayrılmadıklarını Twitter'dan ilan etti.

Meta İnşaat Şantiye Şefi ArıyorKıvanç Tatlıtuğ Twitter hesabından Selçuk Özdemir'in gönderdiği "Azra Akın'la Kıvanç Tatlıtuğ aslında hiç ayrılmadı. Peki nereden çıkıyor bu ayrılık iddiaları. . " iletisini takipçileriyle paylaştı. İletinin devamında Habershow'dan alınan şu link yer alıyordu:

Birkaç gündür magazin basınında Kıvanç Tatlıtuğ'la Azra Akın'ın ayrıldığı, hatta yakışıklı Oyuncunun Bade İşçil'le beraber olduğu iddia edilmişti. Oysa ki Kıvanç'la Azra'nın ayrıldığın düşünenler büyük bir yanılgı içerisinde. Zira "ayrılık" kanıtı olarak Kıvanç Tatlıtuğ'un adına açılan Twitter hesabında yazılan, "Aynı hatayı tekrarladım" sözü gösteriliyor. Fakat bu adresin "sahte" olduğu ortaya çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ, tamamen kendisine ait bir Twitter sayfası açarak, "Benim adıma açılmış diğer adresler sahtedir" dedi.

KIVanÇ TATLITUĞ VE AZRA AKIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ASLINDA HİÇ AYRILMADILAR

Kavga ederek ayrıldıkları söylenen Azra Akın'la Kıvanç Tatlıtuğ'un hala birlikte oldukları çiftin birinci derece akrabaları tarafından doğrulandı. Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisinin setinde vakit geçirdiği, Azra Akın'ın da "Geniş Aile"ye yoğun mesai harcadığı için görüşememekten şikayetçi olsalar da özellikle Tatlıtuğ dedikodulara kıs kıs gülüyormuş.alıntı:haberler.com

Hiç yorum yok: