8 Eylül 2011 Perşembe

TANTİK SEKSİ DENEYİN


Gece boyunca seks ve orgazm için tantrik seks öneriliyor. Enerjinizi, duygusal farkındalığınızı arttırıyor ve hayatın değerini anlamanızı sağlıyor.

Tantrik seks uzmanı Cassandra Lorius, konuyla ilgili şu bilgileri veriyor; "İyi seks zaman ayırma ve özen gösterme sanatıdır. Meşgul ve stresli yaşamın bedeli ağır oluyor ve seks yaşamlarımız hızla tükeniyor. İyi şeyler yapmamız ve iyi hissetmemiz ağırlıklı olarak seks hayatımızın iyi olmasına bağlıdır.

Tantrik seks bize sonsuz bir tahatlama ve mutluluk verir. Kadınların orgazm olmasını ve duygusal olarak tatmin olmalarını garanti eder. Ayrıca erkekler uzun süre performans sağlayacak tantrik teknikleri öğrenebilir.

Tantrik seksin ilk amacı bölgesel orgazmı tüm vücudunuzda hissetmenizi sağlamaktır. Artan orgazm vücudunuzun geneline hızla yayılacak.

Tantra ilk başta size kuşku verici gelebilir ancak ön yargınızı bir kenara bırakıp deneyin ve görün. Sonunda son gülen siz olacaksınız.


Tantra nedir?

Tantra is orgazm ile ruhsal memnuniyetin artırılmasını sağlayan çok eski esrarengiz bir yoldur. Eski zamanlarda Hinduzim ve Budizm inançlarında yeri olan bu inanç, Hindistan ve Tibet'te uygulanıyor.

Çiftler yatak odasında daha tatmin edici ilişki için tantra tekniklerini uygulamaya başladı. Birkaç dakika yerine saatlerce tatmin edici seks için tantra tekniklerini deneyin.


Tantrik seks oyunları

Favori egzersizim ying-yang oyunu. Her partner diğerinin isteklerini periyodik aralıklarla yerine getirir. Ondan tüm vücudunuza vücut masajı veya g noktası masajı yapmasını isteyebilirsiniz. Masaj devam ederken ne kadar hoşunuza gittiğini, uzman olduğunu paylaşın. Bu egzersizi seksüel fantazilerinizin güvenli bir şekilde patlaması veta içinizdeki tutkuların açığa çıktığı an olarak da düşünebilirsiniz. Eğer partnerinizin tutkularını yeniden uyandırmak isterseniz hareketli seksi müzik eşliğinde kalçalarınızı sallayarak dans edin, onu baştan çıkarın. Dansınızla parelel olarak derin ve uyumlu nefes alıp verin. Erotik dokunuşlardan önce, onun tam karşısında olun ve yüzünüz yakın olsun.

Kadınlar için seksten memnun olmanın en önemli yolu ön sevişmeyi farklı oyunlarla uzatmaktır. Çoğu erkek bir kadının ısınmak ve seksten memnun kalması için en az yarım saate ihtiyacı olduğunu unutur. Partnerinizin tenine sıcak nefesinizle ufak öpücükler kondurun. Parmak uçlarınızla erotik dokunuşlar yapın. Bu her ikinizi de harekete geçirecektir.


alıntı:askmen.com

Hiç yorum yok: