14 Eylül 2011 Çarşamba

Ziynet Sali BAYILDI hayranlarını korkuttu!


80’İNCİ İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlenen 4’üncü Yonca Gençlik Konserleri’nin 3’üncü gecesinin konuğu Ziynet Sali, tansiyonu düşüp rahatsızlanınca hayranlarını korkuttu.
80’İNCİ İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlenen 4’üncü Yonca Gençlik Konserleri’nin 3’üncü gecesinin konuğu Ziynet Sali, tansiyonu düşüp rahatsızlanınca hayranlarını korkuttu. Kuliste müdahalede bulunulan Sali, daha sonra konserine devam etti.

Yonca sponsorluğunda Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıkan Ziynet Sali, neşeyle başladığı programının ilerleyen bölümlerinde tansiyonu düşünce rahatsızlandı, apar topar kulise taşındı. Açıkhava Tiyatrosu önünde bekleyen ambulanstaki sağlık görevlilerinin müdahale ettiği Sali, bir süre kuliste dinlendi. Tansiyonu normale döndürüldükten sonra tekrar sahneye gelen Sali, programına kaldığı yerden devam etti.

Seslendirdiği şarkılarına eşlik eden hayranlarından bazıları, kıvrak müzikler karşısında kendini tutamayarak oynadı. İzmir’e her gelişinde yeni bir heyecan duyduğunu belirten Sali, kenti çok sevdiğini söyleyince uzun süre alkışlandı.

Ziynet Sali, albümlerinden seslendirdiği Türkçe ve Rumca parçalardaki performansının yanı sıra kıyafetiyle de beğeni topladı.

alıntı : istanbulhaber