15 Ekim 2011 Cumartesi

'Benim kızım da eşcinsel''Zenne' filminin Altın Portakal Film Festivali'nde gerçekleştirilen galasına, oyuncu Ünal Silver'in açıklamaları damga vurdu
Eşcinsel olduğu için 2008 yılında babası tarafından öldürülen Ahmet Yıldız’ın hikâyesinden esinlenilerek çekilen ‘Zenne’ filminde katil baba rolündeki Ünal Silver, kendi kızının da eşcinsel olduğunu açıklayarak Altın Portakal’a damga vurdu.

Kızının mutluluğundan mutluluk duyduğunu açıklayan baba, “Adam öldürdüm deseydi mutsuz olurdum” diye konuştu.

GELİN ALMAYA GİDECEK
Köln’de yaşayan pedagog kızı Şefika Natalie Gümüş’ün Alman sevgilisiyle evleneceğini ve önümüzdeki günlerde düğününe gideceğini söyleyen 'Kuzey Güney' dizisinin de oyuncularından olan Ünal Silver, kızının eşcinselliğiye ilgili şunları söyledi:

“Açıklamalarım niye bu kadar dikkat çekiyor anlamıyorum. Kızım gelip eşcinsel olduğunu söylediğinde hiçbir tepki göstermedim. Çünkü benim için önemli olan kızımın mutluluğudur. Gelip de bana 'Bir adam öldürdüm ya da çok mutsuzum” deseydi o zaman tepki gösterir ve üzülürdüm. Hepimiz mutluluğun peşinde koşmuyor muyuz? Kızım bu şekilde mutluysa bana onu desteklemek düşer. Yakında evlenecekler. Ben de düğünlerinde olacağım. Kızımın eşcinsel olduğunu açıklamam sansasyonel olmamalı. Zenne filminin ne anlatmak istediğini sanırım en iyi anlayanlardan biriyimdir. Zenne kızıma armağanım olsun.”
Alıntı:HT magazin

Hiç yorum yok: