11 Ekim 2011 Salı

Uğur Dündar Ölümden DöndüStar Tv Ana Haber Genel Yayın Yönetmeni Uğur Dündar ve ailesi hafta sonu gezisinde büyük bir facia atlattı.

Damat T-Shirt 22.90 TL! Kaçırmayın!Star Tv Ana Haber Genel Yayın Yönetmeni ve anchormanı Uğur Dündar eşi ve çocuklarıyla çıktığı hafta sonu gezisinde ölümle burun buruna geldi.

Dündar yaşadıklarını Radyo D'de Hakan Gündüz ile Radyo Arenası programında anlattı.

Hafta sonu kendisinin kullandığı araç ile eşi ve çocuklarını hafta sonu gezisine çıkarttığını söyleyen Dündar, "Çocuklar arka koltukta oturuyorlardı. Vatan Caddesi'ne girdiğimde bir kamyonun son sürat sol şeritte ilerlediğini farkettim.Kamyon sürücüsünü korna ile uyarıp yavaşlamasını istedim. Ancak sürücü bu ikazıma korna ile yanıt verdi. Bir süre sonra kırmızı ışıkta durmak zorunda kaldım. Tam yeşil ışığın yanmasını beklerken arkadan hızla bir kamyon çarptı" dedi.

Aynadan arkaya baktığında çocuklarının koltuğuna dayanmış kamyonun tamponunu gördüğünü anlatan usta anchorman Dündar, "Kazayı çok şükür maddi hasarla atlattık. Bunun nedeni de araçta bulunanların emniyet kemeri takmasıydı" şeklinde konuştu.Alıntı:Haberler.com

Hiç yorum yok: