5 Aralık 2011 Pazartesi

Aydınlar'dan Şok Açıklamalar


Aydınlar, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesi sürecinin perde arkasında yaşananları ilk kez açıkladı.

!Fenerbahçe'nin TFF tarafından Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesi sürecinde perde arkasında yaşanan olayları anlatan Aydınlar, bu bilgileri ilk kez açıkladı...

Telegol'e telefonla bağlanan TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar Şampiyonlar Ligi'ne katılmamayı Nihat Özdemir'in istediğini söyledi.

FENERBAHÇE'Yİ KORUDUK

Fenerbahçe yöneticilerinin yaptığı açıklamalarla TFF'yi zan altında bıraktığını söyleyen Aydınlar "Bizi zan altında bırakıyor. Bu yazı TFF'ye geldiğinde kulüp başkanları ile toplantı halindeydik. Ve Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir ve Asbaşkanı Ali Koç'ta toplantıdaydı. Biz toplantıdan çıktık ve yazının İngilizcesini Ali Koç'a, Türkçesini de Nihat Özdemir'e verdim. Bu yazıyı okuduktan sonra Nihat bey, yanımda iki tane daha arkadaş var, bu olay 4 kişi arasındadır. Nihat bey "tamam başkan bu yazıyı geldikten sonra biz şimdi karar alıp, katılmama kararını vereceğiz" dedi.

NİHAT ÖZDEMİR İSTEDİ

Ertesi gün Fenerbahçe'den bir yazı geldi. O gün hem sabah hem de öğleden sonra Fenerbahçe yöneticileri ile tekrar konuştuk. UEFA'ya da verdiğimiz cevapta sürecin kısıtlılığı nedeniyle Fenerbahçe karar verememiştir. Dolayısıyla Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligine gelmekten biz men ediyoruz dedik. Ve öpüşerek ayrıldık. Hatta ben Nihat Özdemir'e dedim ki "Yarın birinin Cenevre'ye gitmesi lazım. UEFA ile görüşün" dedim. Katılmamayı isteyen Nihat Özdemir'dir.

Vederson VE MEHMET YILDIZ KADROYA ALINMADI

Şike iddianamesinde adı geçen Bursasporlu Gökçek Vederson, Eskişehirspor maçı kadrosuna alınmadı.

İddianamede şike ve teşvikle suçlanan futbolcu ve kulüp yöneticilerinin statlara girmemesi yönündeki kararla yasak listesinde yer alan Bursasporlu Gökçek Vederson, Eskişehirspor maçı kadrosuna alınmadı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, tecrübeli futkbolcunun yerine genç futbolcu Mehmet Sak'a görev verdi.

Eskişehirspor'da ise yine iddianamede ismi geçen Mehmet Yıldız kadroya alınmadı. Mehmet Yıldız'ın bu yüzden Eskişehir'e döndüğü öğrenildi.


Alıntı:haberler.com

Hiç yorum yok: