29 Aralık 2011 Perşembe

Erotik rüyalar ve anlamları


Rüyalarla ilgili araştırmalar, bizi neyin mutlu ya da sıkıntılı hissettirdiğine ve birinden diğerine nasıl varacağımıza dair önemli ipuçları içerdiklerini ortaya koyuyor. Pek çok kadının paylaştığı ortak semboller şöyle:

Eski ateş alevlenir

Rüyanızda geçmişte kalan bir ilişki içinde buluyorsunuz kendinizi… Bunun sebebi hali hazırdaki ilişkinizin duygusal flashback’ler (geri dönüşler) yaratmasıdır. Başkasıyla yakınlaşmaya ve onu önemsemeye başlamışken, bir aşk anısının yeniden alevlenmesi gibidir. Eğer anı kötü ise, benzer bir maceraya atılıp atılmadığınızı düşünün. Ve fakat hatırlanan anı iyi ise, cesaretlenin ve bırakın su yolunu bulsun…

İş arkadaşınızın sevgiliniz olması

Panik yapmayın. Muhtemel olmayan partnerlerle ilgili rüyalar, genellikle birlikte çalışmak ya da birlikte bir şeyleri iyi yapmanın kimyasından hoşlandığınızın kanıtıdır. Bu rüyalar tüm gece kıvılcımların belirtisidir, ama muhtemelen profesyonel, cinsel değil.

Bir saldırganın tacizine uğramak

Bu kabuslar, bir stres kaynağı ya da izlendiğinizi hissetmenize sebep olan bir insanın yarattığı gerginliği yansıtır. Genellikle yeni bir flört döneminde çoğalır ve dikkate alınmalıdır. Sebebin sinirli olmanız olabileceği kadar gözünüzü açık tutmanız gerektiğine dair bir sinyal de olabileceğini unutmayın. Karşınızdaki insanı iyice tanıyana kadar biraz temkinli davranmakta her zaman fayda var.

Ünlü bir isim ile seks

Bir yeteneği ya da işi ile ünlü bir insanın tercih edilen hayranı olduğunuzu gördüğünüz geceler olmadı mı? Bu zevkten de öte! Anlamı ise özel bir yetenek ya da eşsiz bir ilgiye izin verdiğinizden daha çok tutku duymanız… Yapmayı sevdiğiniz şeyi yapmanız için bir sinyal, profesyonel değilse bir hobi olsa bile…

Sevişecek hiçbir yer bulamamak

Alıntı:Posta

Hiç yorum yok: