20 Aralık 2011 Salı

Güzellik sırlarını açıkladı


'Tüm zamanların en seksi kadını' seçilen Jennifer Aniston, “Formumu güneşten uzak durmaya ve spora borçluyum” diyor

MEN’S Health adlı erkek dergisi tarafından ‘tüm zamanların en seksi kadını’ seçilen Jennifer Aniston, güzellik sırlarını açıkladı. Görüntüsüyle yıllara meydan okuyan 42 yaşındaki oyuncu, cildinin gençliğini güneşten korun maya borçlu olduğunu söyledi ve ekledi:

“Eskiden güneşlenmeye bayılırdım. Ancak birkaç yıl önce cildimde kahverengi güneş lekeleri belirmeye başladı. O günden beri güneşe çıkmadan önce mutlaka 60 faktörlü koruyucu krem sürüyorum. Güneşlenmek yerine otobronzan kullanmayı tercih ediyorum.”

‘ARTIK BOTOKSTAN UZAĞIM’

BİR dönem estetiğe çok sıcak baktığını özellikle de botoksun hayatı kolaylaştırdığına inandığını itiraf eden Aniston, “Geçmişte ben de botoksu denedim ama çok pişman oldum. Artık bu tür işlemlerden uzak duruyorum” dedi. Güzel oyuncu, vücudunun formunu ise genetik özelliklerine ve düzenli olarak spor yapmasına borçlu olduğunu dile getirdi.

SEVGİLİSİ MAKYAJSIZ BEĞENİYOR

Günlük hayatta makyaj yapmaktan hiç hoşlanmadığını belirten Aniston, özellikle rimel sürmekten nefret ettiğini söyledi. Sevgilisi Justin Theroux’nun makyajsız halini daha çok beğendiğini belirten Aniston, “Erkeklerin büyük kısmı için en seksi şey doğal güzellik” dedi.


Alıntı:Posta

Hiç yorum yok: