26 Aralık 2011 Pazartesi

'Güzelsek tadını çıkaralım'


Konuşmayı sevmeyen kadın olarak tanınan Berrak Tüzünataç, güzellikle ilgili, "Güzelsek, böyle bir durum varsa tadını çıkaralım" dedi

Kendi özelinden konuşmayı sevmeyen kadın olarak tanınan Berrak Tüzünataç (26), 30’lu yaşları merakla bekliyor.

"Yaşadığımız bu dönemde belki özgürlükleri daha erken alıyoruz. Ama büyümeyi ve büyüme fikrini çok erteliyoruz. Sanki çocuk olma halini uzatabildiğimiz kadar uzatmak istiyoruz. Mesela annem benim yaşımdayken iki çocuğu varmış. Ben kendimi şu an öyle düşünemiyorum. O yüzden 30’larda kadının daha kadın, erkeğin daha erkek olabileceği bir döneme girileceğine inanıyorum. Bu da beni heyecanlandırıyor. Daha güzel, daha mutlu ve daha kadın olacağıma inanıyorum" diyen Tüzünataç, "Güzellikle olan mücadelemi artık saçma bulmaya başladım" şeklinde konuştu.

Hürriyet'ten Hakan Gence'ye konuşan Tüzünataç, şöyle devam etti: "Küçükken, “Neden sadece güzellik konusuyla ilgileniyorsunuz” derdim. İsteyen sadece orada takılıp kalabilir. Ama güzelsek, böyle bir durum varsa tadını çıkaralım!

Bununla ilgili bir şey söylemek istemiyorum. Özel hayatlar yeterince malzeme ediliyor. Bari buna ben destek olmayayım" dedi.


Alıntı:posta

Hiç yorum yok: