12 Ocak 2012 Perşembe

Deniz'e Ankaralı sevgili


Deniz Akkaya, Ankaralı işadamı Eyüp Sabri Çarmıklı ile aşk yaşıyor


Deniz Akkaya, Ankaralı işadamı Nurettin çarmıklı'nın oğlu Eyüp Sabri Çarmıklı ile aşk yaşıyor. Ortak bir arkadaşlarının tanıştırdığı ve ilişkileri kısa sürede aşka dönüşen Akkaya ile Çarmıklı, geçtiğimiz günlerde Londra'da tatil yaptı.

Sheraton Park Tower Otel'de kalan ikili, dünyaca ünlü Harrods mağazasından alışveriş yaptı. Deniz Akkaya kendisine Cavalli'den mücevherler aldı.

'AŞK İÇİN BİRAZ BEKLEYEMEDİN Mİ?'

Kızı Ayşe'nin babası Efe Önbilgin'in, Çarmıklı ile görüştüğünü öğrenince Deniz Akkaya'ya çok kızdığı öğrenildi. Önbilgin'in kızını bırakıp Çarmıklı'yla üç günlüğüne Londra'ya giden Akkaya'ya, ''Çocuğu bırakıp nasıl gidersin? Çocuğuma iyi bakman için sana nafaka ödüyorum. Aşk yaşamak için biraz bekleyemedin mi?'' diye tepki gösterdiği söyleniyor.

SEVGİLİSİNİ TAKİP ETTİRDİ

Eyüp Sabri Çarmıklı'nın adı geçtiğimiz günlerde bir skandalla gündeme gelmişti. Danıştay saldırısına ilişkin kamera kayıtlarının silindiği iddiasıyla yürütülen soruşturmada Çarmıklı'nın, OYAK'a bağlı Oyak Savunma ve Güvenlik Sistemleri AŞ personeline 20 bin dolar ödeyerek, kendisini aldattığından şüphelendiği sevgilisini izlettirdiğii iddia edilmişti.

Alıntı:posta

Hiç yorum yok: