7 Ocak 2012 Cumartesi

Dizi oyuncularına uyuşturucu baskını


İstanbul'da uyuşturucuya yönelik düzenlenen operasyonda aralarında manken Y.K. ve dizi oyuncularının da bulunduğu 20'ye yakın kişi gözaltına alındı


İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınanların sayısı 25’e yükseldi.

Eski manken Yasemin Kozanoğlu’nun gözaltına alındığı soruşturma kapsamında, eski manken Ayşe Hatun Önal da polis tarafından aranıyor. Operasyonda, eski manken Yasemin Kozanoğlu’nun da aralarında bulunduğu şüpheliler sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

İstanbul polisinin 1 yıl süren çalışmasının ardından düzenlediği operasyonda gözaltına alınanlar arasında, tanınmış bazı isimler de var. Soruşturma kapsamında Ayşe Hatun Önal’ın da dosyadaki isimler arasında olduğu belirtilirken, Amerika Birleşik Devletleri’nde olduğu iddia edilan Önal’a ulaşılamadı.

İkiz kız kardeşler R.S. ve A.S, F.A.K, menejer E.I, ünlü bir mayo firmasının veliahtı A.Ç., bir holding sahibinin oğlu K.S,. ile F.A. K.G, H.S.B gözaltına alındı.

ARANANLAR ARASINDA DA ÜNLÜLER VAR

Emniyet ekiplerinin arananlar listesinde ise ünlü bir ayakkabı firmasının sahibinin oğlu S.H., eski belediye başkanı oğlu A.E.Ç ile ünlü işadamı ve eski spor kulübü yöneticisinin oğlu K.P. de var.


Alıntı:posta

Hiç yorum yok: