11 Ocak 2012 Çarşamba

İşadamına zorla oral seks


Çete üyesinin, borcunu ödemesi için işadamına zorla oral seks yaptırarak işkence yaptığı öne sürüldü

Antalya Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin 10 aylık teknik takip ardından düzenlediği operasyonla yakalanan, elebaşılığını Finike İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı M.P.’nin yaptığı çetenin bir üyesinin, borcunu ödemesi için işadamına zorla oral seks yaptırarak işkence yaptığı öne sürüldü.

GENİŞ ÇAPLI OPERASYON

Emniyet Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü Organize Suçlar Büro Amirliği ekiplerinin teknik ve fiziki takibi ardından Ankara, İstanbul, Trabzon, Çanakkale, Karabük, Konya, Batman, Kahramanmaraş, Osmaniye, Adana, Hatay, Antalya ve Finike, Kumluca, Demre, Kaş, Manavgat ve Kemer ilçelerinde eşzamanlı operasyon düzenlendi.

1'İ KADIN 60 GÖZALTI; 17 TUTUKLAMA

Operasyonlarda, örgüt elebaşı olduğu ileri sürülen Finike İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı M.P. ile birlikte Başçavuş İ.K. ve uzman Çavuş R.Ç.’nin de aralarında bulunduğu 1’i kadın 60 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerden 19’u ifadeleri sonrası polis tarafından, 24’ü ise sevk edildikleri İzmir Adliyesi’nde serbest bırakıldı. Finike İlçe Jandarma Komutanı M.P. ile Astsubay İ.K.’nin de aralarında bulunduğu 17 kişi ise nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

ORAL SEKSİ CEP TELEFONUYLA KAYDETMİŞLER


Alıntı:posta

Hiç yorum yok: