11 Ocak 2012 Çarşamba

TRT spikerinin hatası Can Bonomo'yu güldürdü


TRT Ana Haber Bülteni'nde Eurovision'a gidecek isim olan Can Bonomo'yu ağırlayan TRT spikeri yaptığı hata yüzünden canlı yayında zor durumda kaldı

Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye'yi temsil edeceği kesinleşen Can Bonomo, TRT 1 Ana Haber Bülteni'ne katılarak soruları yanıtladı. TRT'nin kendisini tercih etmesinden dolayı çok mutlu olduğunu ve gurur duyduğunu söyleyen Can Bonomo, şarkının hangi dilde olacağına henüz karar vermediklerini söylerken şarkının temasının ise 'yaşam,aşk, kardeşlik' gibi geleneksel değerlere dayanacağını söyledi.

'İLLÜSTRASYON'U 'İLLÜZYON' YAPTI!

Bültende, Can Bonomo ile TRT spikeri arasında ilginç diyaloglar da yaşandı. Spiker Seval Çöpür genç sanatçıya sorduğu sorudaki hata nedeniyle canlı yayında zor durumda kaldı.

Çöpür, "Küçük bir araştırma yaptık, hobileriniz arasında illüzyon ve fotoğrafçılık varmış" dedi. Soruya şaşıran Can Bonomo, spikeri bozmadan 'illüzyon değil illüstrasyon' diyerek düzeltmek zorunda kaldı. 'İllüstrasyon'u 'illüzyon' yapan TRT spikeri ise hiç bozuntuya vermeden yayına devam etti.


Alıntı:posta

Hiç yorum yok: