14 Şubat 2012 Salı

'Justin Timberlake de kimmiş?


Son günlerde popülaritesini zirveye taşıyan ve özellikle 'O Ses Türkiye' yarışmasındaki jüri üyeliği sonrasında hayran kitlesinde ciddi bir artış meydana gelen Murat Boz önceki gün Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verdi

Konser alanı tıka basa dolarken ortaya izdiham görüntüleri çıktı. Organizasyon bozukluğundan dolayı yaklaşık 500 kişi dışarıda kalırken zaman zaman gerginlikler yaşandı.

Konseri izlemeye gelenler organizatörlere büyük tepki gösterirken gerginliğe müdahale etmek üzere konser alanına polis memurları geldi.

Hayranlarının bir kısmının dışarıda kalmasından dolayı morali bozulan Murat Boz ise sahnede, büyük üzüntü duyduğunu ve mağduriyetin giderilmesi için elinden geleni yapacağını söyledi.

Konseri izleyemeyen hayranlarından özür dileyen Boz, ekibine talimat verdi ve dışarıda kalan yaklaşık 500 kişinin Kuruçeşme Arena’daki konsere özel davetli olarak katılacaklarını duyurdu.

Konserin başlamasıyla konser alanını dolduran Murat Boz hayranları dakikalarca çığlık atarak konser salonunu adeta çınlattılar. Sanatçının konseri yaklaşık üç saat sürdü

Alıntı:Posta

Hiç yorum yok: