27 Şubat 2012 Pazartesi

Oryantal Asena'ın Hayatı Tehlikede!Oryantal Asena, sahneye çıktığı gece kulübüne gelen silahlı 4 kişi tarafından tehdit edildiğini belirterek savcılığa suç duyurusunda bulundu.İstanbul'da üç gece program yapan oryantal-şarkıcı Asena’nın sahneye çıktığı gece kulubüne gelen 4 kişi iddiaya göre kapıda güvenlikle tartıştı.

Rezervasyonları olmayan şüpheli kişiler “Asena ile görülecek hesabımız var” diyerek kulise girmek istedi. Ortalık karışınca mekan çalışanları da güvenliğe destek olmak için dışarı çıktı. Bu arada şüphelilerin üzerlerinde silah olduğu dikkat çekti. Güvenlik ve mekan çalışanlarının çabasıyla uzaklaştırılan bu kişilerin “Yine görüşeceğiz. Bu iş burada bitmedi” diyerek tehdit savurdukları öne sürüldü.

Ünlü dansçının mekanın güvenlikçileri tarafından yakın korumaya alındığı öğrenildi. Büyük korku yaşayan Asena, soluğu savcılıkta aldı ve suç duyurusunda bulundu. Ünlü oryantal daha sonra işlemlerin hızlı yürümesi için dilekçesini avukatı aracılığıyla polise sundu. Gece kulübünün kamera kayıtlarını alan polis ekipleri şüpheli 4 kişinin kimliklerini belirlemeye çalışıyor.

alıntı : msn