24 Şubat 2012 Cuma

Öz babası, amcası, dayısı tecavüz etti


Muğla'nın Fethiye ilçesinde ilköğretim öğrencisi 14 yaşındaki K.T, öz babası, amcası, amcasının oğlu ve dayısının kendisine tecavüz ettiğini iddiasıyla şikayette bulundu

Eşen beldesine bağlı Çaltıözü köyü İlköğretim Okulu 6’ncı sınıf öğrencisi K.T. öz babası C.T., amcası S.T, amcasının oğlu K.T ve dayısı B.M.’nin geçen yıl şubat ayından beri kendisine tecavüz ettiğini iddia ederek durumu rehber öğretmenine anlattı.

Rehber öğretmenin jandarmaya bilgi vermesinin ardından soruşturma başlatıldı. Dün okul kıyafetleriyle Fethiye Adliyesi’ne getirilen K.T., pedagog eşliğinde savcıya ifade verdi.

K.T., öz babası ve amcası, amcasının oğlu ve dayısının 1 yıldır kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Muğla İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Çocuk ve Kadın Kısım Amirliği ekiplerince Fethiye’den alınan K.T., Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Yuvası’na teslim edildi.

Savcılık tarafından ifadesi alınan baba C.T. ve diğer şüpheliler serbest bırakıldı. K.T., bugün Muğla Devlet Hastanesi’nde doktor kontrolünden geçecek


AlıntıPosta

Hiç yorum yok: