14 Şubat 2012 Salı

Sosyetenin solarium işletmecisi otelde ölü bulundu


İstanbul'da sosyete ve iş dünyasının uğrak yeri olan Portofino Solarium'un işletmesi ünlü iş kadını Füsun Denizaşan, Bodrum'da kaldığı 5 yıldızlı otel odasında ölü bulundu

İstanbul’da başta Etiler olmak üzere birçok semtte Portofino Solarium’un işletmeciliğini yapan, sosyetenin tanınmış iş kadınlarından 50 yaşındaki Füsun Denizaşan, iki gün önce yerleştiği Bodrum’daki The Marmara Otel’in odasında, bugün akşam saatlerinde, ölü bulundu. Denizaşan’ın cesedini bulan otel çalışanları durumu polise bildirdi.

Polis ekipleri otel odasında incelemelerde bulundu. Olay yerine gelen Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün’un de çalışmaları yerinde takip etti. Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı’nın talimatıyla otopsi yapılmasına karar verilen Denizaşan’ın cesedi Bodrum Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Denizaşan’ın cesedinin yarın sabah saatlerinde İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderileceği belirtildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Bir süredir antidepresyon ilaçları kullandığı ve birkaç kez intihara teşebbüs ettiği öğrenilen Denizaşan’ın ölümünde aldığı çok sayıda ilacın etkili olabileceği belirtildi. Denizaşan’ın Bodrum’daki arkadaşları otele gelerek bilgi almaya çalıştı. Arkadaşlarından inşaat mühendisi Atilla Bingöllü, "Büyük bir şok yaşadık ve üzüntü içerisindeyiz, Füsun nasıl böyle bir şey yapabildi aklımız almadı" dedi.


Alıntı:posta

Hiç yorum yok: