23 Mart 2012 Cuma

Hande Ataizi sırrını açıkladı


Fethi Pekin'le evlenen fakat evlendikleri gün boşanmaya karar veren Hande Ataizi ayrılığın sebebini kendi sunduğu program esnasında açıkladı.

Fethi Pekin'yle evlenen fakat evlendikleri gün boşanmaya karar veren Hande Ataizi ayrılığın sebebini kendi sunduğu program esnasında açıkladı.

Ataizi, "Evdeki o baba figüründen dolayı bir gecede ayrılık yaşadım. Aynı evde 3 kişi yaşıyormuşsun gibiydi. Her şeyine onlar karar veriyor. Onlar nasıl uygun görürse, sen de o şekilde yaşamak zorundasın. Masamdaki vazoya koyduğum çiçeğe bile karışıyorlardı. Bu vazoya bu cins çiçek gitmez de, başka bir cins çiçek gidermiş. Yahu bırakın da evimde ne yapacağıma ben karar vereyim. Çok sinir oluyorum. Bırakın insanlar rahat rahat hayatlarını yaşasın. Bir ilişkiye müdahale etmek bence doğru bir şey değil" dedi.

Yıllardır içinde sakladıklarını bir anda programında sevenleriyle paylaşan Ataizi, "Ben kendimle barışık biriyim, bu yüzden de bir konu olduğu zaman ilk önce kendimden örnek veriyorum" diyerek seyircileriyle dertleşti.

Alıntı:posta

Hiç yorum yok: