16 Mart 2012 Cuma

Ivana duruşmaya zorla getirilecek!


Eşi Yurdal Sert'in kendisini 10 yıllık arkadaşı Hatem Yavuz'la aldattığını öne sürerek 10 milyon lira tazminat istemli boşanma davası açtığı Ivana Sert, duruşmaya polis zoruyla getirilecek

Yurdal Sert’in bir kadınla uygunsuz görüntülerini çektiği öne sürülen Hatem Yavuz’un sanık olarak yargılandığı davada Sert, eşi Ivana Sert’in tanık olarak dinlenmesinden vazgeçilmesini istedi. Mahkeme, bu talebi reddederek, ifade vermeyen İvana Sert’in bir dahaki duruşmaya zorla getirilmesine karar verdi.

Önceki günkü duruşmada Yurdal Sert ve Hatem Yavuz hazır bulunurken Ivana Sert mazeret bildirerek duruşmaya katılmadı. Sert, eşi Yurdal Sert’in ağustos ayında Bodrum’da bir kadınla samimi görüntülerinin medyaya yansımasının ardından boşanma davası açacağını açıklamış, ancak davanın Ivana Sert’in eşi Yurdal Sert tarafından çok çarpıcı iddialarla açıldığı ortaya çıkmıştı. İstanbul Aile Mahkemesi’ne teslim edilen dava dilekçesinde Yurdal Sert, eşi Ivana Sert’i kendisini yakın arkadaşı Hatem Yavuz’la aldatmakla ve kendisine tuzak kurmakla suçlamıştı.


Alıntı:posta

Hiç yorum yok: