25 Haziran 2012 Pazartesi

İbrahim Toraman da 'feda' dedi

Geçen sezon 1.8 milyon TL garanti ve 39 bin TL maç başına ücret alan İbrahim Toraman, yönetime indirim yapılması için haber gönderdi
Ersan Gülüm ile başlayan Egemen’de olumsuz sonuçlanan ancak Fabian Ernst’in fedakarlığı ile neticelenen indirimtekliflerinde sıra kaptan İbrahimToraman’da.

Futbol komitesinin kulübün ekonomik yapısını düzenlemek adına yaptığı planlamaya göre Toraman’a yıllık ücretinde indirim önerilecek.

Geçen sezon 1.8milyon TL garanti para vemaç başına da 39 bin TL kazanan siyah-beyazlı futbolcu da öneriye sıcak bakıyor. Takımın kaptanı olduğunu belirten Toraman, kulübü için her türlü fedakarlığa hazır...

"NASIL UYGUN GÖRÜRLERSE"

Beşiktaş’ın ekonomik anlamda zor günler geçirdiğinin bir gerçek olduğunu ifade eden Toraman “Ben kaptan olarak üzerime düşen görev neyse yaparım. Arkadaşlarıma örnek olmalıyım. Yıllardır bu kulübün formasını giyiyorum ve buradan ekmek yiyorum. Futbol komitemiz nasıl uygun görürse ona göre hareket ederiz” dedi.

Futbol komitesinin önümüzdeki günlerde Toraman ile masaya oturacağı ve indirim konusunu tatlıya bağlayacağı ifade edildi.

Alıntı:Posta
Gönderen:PURO

Hiç yorum yok: