6 Temmuz 2012 Cuma

'Birkaç günlük bir şeydi'

Berrak Tüzünataç ile 'Adını Feriha Koydum' dizisinin Emir'i Çağatay Ulusoy'un Çeşme'de şezlongta öpüşürken kameralara yakalanmasının ardından ilk açıklama Ulusoy cephesinden geldi
 
Önceki yıl Şahan Gökbakar’la balkonda öpüşürken yakalandıktan sonra uzun süre gündemde kalan Tüzünataç’ın bu kez Çeşme’de arkadaş ortamında kendisinden 6 yaş küçük Ulusoy ile başlayan beraberliği konuşulmaya başlandı.
Gazeteciler tarafından görüntülenince çok sinirlenen Tüzünataç sessizliğini korurken Çağatay Ulusoy’un menajeri Selin Boronkay, “Ortada bir aşktan bahsedemeyiz. Buna tatilde başlayan bir yakınlaşma diyebiliriz. Arkadaş ortamında başlayan bir elektriklenme. Birkaç günlük yeni bir şey” dedi. Boronkay, Ulusoy’un daha önce yaptığı “Bu camiadan biriyle olmam” şeklindeki açıklamasıyla ilgili “Çağatay 22 yaşında bir oyuncu. O sözü röportajlarında evlilik konusuyla ilgili sorular üzerine kurdu. Bu durum için geçerli bir laf değil” açıklamasını yaptı. Berrak Tüzünataç dün tüm gün Twitter’da TT listesinde yer aldı.

Alıntı:Posta
Gönderen:PURO

Hiç yorum yok: