24 Ağustos 2012 Cuma

Diarra imzayı her an atabilir

Il Vero Milanista sitesi, Diarra için Fenerbahçe'nin Real Madrid ile anlaştığını duyurarak, "Bu transfer her an bitebilir" yorumunda bulundu
 
İtalyan İl Vero Milanista, Fenerbahçe'nin son dakika hamlesiyle Real Madrid'in kapısını çaldığını ve Lassana Diarra'yı istediğini yazdı.

Site, Milan'ın Kaka ve Lass için Real Madrid ile masaya oturduğunu, İspanyol kulübünün Galatasaray'ın da peşinde olduğu Kaka'yı kiralık verebileceği fakat Lass Diarra için Fenerbahçe'nin dolgun teklifinin masada durduğunu iddia etti.

YILDA 5.5 MiLYON EURO

Gelecek sezon sözleşmesi bitecek olan Lass'ı satmak isteyen Real Madrid'in Fenerbahçe ile pazarlıkları olumlu sonlandırdığını fakat Lass'ın 3 yıl için yılda 5.5 milyon Euro alacak olmasına rağmen sarı-lacivertli ekibe gitmeyi inatla reddettiğini yazdı. Fakat Fenerbahçe'nin ısrarlı takibinin bu transfer için olumlu bir gelişme olabileceği iddia edildi.

İLK 11'DE ÇIKTI

Lassana, Real Madrid'in Valencia ile evinde oynayıp 1-1 berabere kaldığı ilk lig maçında ilk 11'de sahaya çıkarken, 61'te yerini Karim Benzema'ya bırakmıştı.

Alıntı:Posta
Gönderen:PURO

Hiç yorum yok: