13 Ağustos 2012 Pazartesi

'Kokain partilerine gitmiyorum diye...

Şarkıcı Nihat Doğan yine çarpıcı açıklamalarda bulundu
 
Gün geçmiyor ki Nihat Doğan adını sosyal medyada, gazete ve televizyonlarda duymayalım. Bir gün Derya Büyükuncu’ya laf söylüyor başka bir gün Ahmet Hakan’a… Sosyal medyada alay konusu oluyor, karikatürize ediliyor. Ama o bildiği yolda ilerliyor; buna da “Mazlumun yolu” diyor. Bir de Ramazan ayına hürmeten Müjdat Gezen, Fazıl Say ve Ahmet Hakan’dan özür diliyor.

Son zamanlarda neler yapıyorsunuz?

Ramazan ayı en durgun aylarımızdan… İçki satışı yapılan yerlerde çıkmayı tercih etmiyorum, eh malum düğünlerin de en durgun olduğu bir dönem. Bu aralar kendimi maneviyatıma adamış durumdayım. Ramazan’dan sonra 3 şarkılık bir albüm çıkaracağım. Stüdyoda zaman geçiriyorum. Hafta sonu Umre’de olacağım…

- Evet, Twitter’dan duyduk. Emine Erdoğan’ın Arakan davetini bu yüzden kabul edememişsiniz… Hayırlı olsun…
Çok heyecanlıyım. Arkadaşlarımla toplanıp gideceğim, Allah kabul ederse…

CAHİL BİR ADAMIM
- Dininizi ağzınızdan düşürmüyorsunuz. Hem eğlence hayatının içinde yaşayıp hem de dini ağzınızdan düşürmüyor olmak nasıl bir denge gerektiriyor?
Ben dinimi kendimce yaşıyorum. Hem eğlenip, hem dinini yaşayan kimse yok mu?

- Kimsenin inancınızı sorguladığını sanmıyorum. Dini bu kadar dilinizden düşürmüyor olmanız eski alışkanlığınız mı?
Babam hafızdı, devamlı evde kuran okuyan biriydi rahmetli. Ondan bana kalan bir şey. Ben onlar gibi yaşamıyorum tabii. Ama dağdaki çobanla bizim nefis mücadelemiz aynı değil. Bizim içinde bulunduğumuz şartların daha zor olduğunu düşünüyorum.

Alıntı:Posta
Gönderen:PURO

Hiç yorum yok: