18 Ağustos 2012 Cumartesi

Potada İlkan Karaman depremi

Fenerbahçe Ülker'in geçen sezon Pınar Karşıyaka'da kiralık oynayan İlkan Karaman ile 3 yıllık sözleşme imzalayınca, ortalık karıştı
 
Fenerbahçe Ülker Menajeri Serdar Apaydın ise transferi doğruladı ve hurriyet.com.tr'ye şunları söyledi: "İlkan Karaman, Fenerbahçe'ye hayırlı olsun. Fenerbahçe olarak milli basketbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzaladık."

SEMİH ÖZSOY: SERBEST OLDUĞUNU ÖĞRENDİK VE ANLAŞTIK
Fenerbahçe basketbol şube sorumlusu Semih Özsoy, NTV SPOR’a yaptığı açıklamada transferi doğrularken “İlkan, menajerleri aracılığıyla bizde oynamak istediğini söyledi. Teknik ekibimizin onayından sonra sözleşme durumunu araştırdık ve serbest olduğunu öğrendik. Bunun üzerine kendisiyle anlaşarak kontratı imzaladık. Camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Bu imza sonrası İlkan Karaman ile özel sözleşmesi bulunan Galatasaray’ın TBF’ye itiraz etmesi bekleniyor. 2.06 boyundaki İlkan Karaman, 2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası Elemeleri oynayacak A Milli Takım kadrosunda yer alıyor. Geçen yıl Karşıyaka’da oynayan İlkan, ortalama 23 dakika sahada kalarak 10.6 sayı-6.4 ribaund ve bir asist ortalamaları tutturmuştu.
 
ERGİN ATAMAN: BİZİMLE 5 YILLIK SÖZLEŞMESİ VAR

Galatasaray Medical Park Atrenörü Ergin Ataman, hurriyet.com.tr'ye yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ben de biraz önce duydum. İlkan Karaman, benim yerli kadromun en iyi oyuncusu.

Galatasaray'ın İlkan'ı göndermesi gibi bir durum olamaz. İlkan ile bizden önce (2010 yılında) 5 yıllık sözleşme imzalandı. Kendisi Galatasaray'ın oyuncusu, göndermek gibi bir durumumuz olamaz.
 
Alıntı:posta
Gönderen:PURO

Hiç yorum yok: