5 Eylül 2012 Çarşamba

'Dayak haberi ispatlansın, klarneti bırakırım'

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'den Gözde Kılıçoğlu'na dayak attığı iddialarına jet yanıt geldi
 
Hüsnü Şenlendirici’nin Ramazan Bayramı tatilinden dönüşte Atatürk Havalimanı’nda kendisine sarılıp öperken objektiflere yansıyan sevgilisi Gözde Kılıçoğlu’nu kıskançlık yüzünden feci şekilde dövdüğü öne sürülmüştü.
Şenlendirici, dayak iddialarına hemen yanıt verdi. İşte ünlü klarnetçinin cevabı:
"Bu gün bir gazetede çıkan dayak haberi hiç bir dayanağı olmayan yalan bir haberdir. Daha da kötüsü bir çok medya kuruluşunun yalan haberi sorgulayıp, araştırmadan paylaşmasıdır. Böyle bir haber yüzünden beni seven ve dinleyen insanların güvenini kaybetmem aynı zamanda işlerimi de etkilemektedir. Ben, sorumlu olduğum insanlar ve bütün ekibim maddi, manevi zarar görmekteyiz.

Ailemle ilgili çıkan diğer haberler için söyleyeceklerimse; yaklaşık beş yıldır ailemle ayrı evlerde yaşamaktayız. Ama düğün, cenaze, bayram ve özel günlerde ailemle birlikte olmak benim hem görevim hem de beni ben yapan gerçeğimdir.

iSPATLANSIN, KARNETİ BIRAKIRIMYakın tarihlerde yaptığım Amerika, Brezilya turneleri, Dhaffer Yossef'le Hollanda, Türkiye, Tunus, Avustralya, Almanya turneleri, Marcus Miller'la yaptığım projeler, Al Di Meola, Zakir Hussain, Vasilis Saleas ve Taksim Trio'yla birlikte dünyanın farklı, önemli sahnelerinde verdiğim konserlerle Türkiye'yi bütün dünyada temsil ederken neredeyse hiç haberim yapılmazken, asparagas bir haberin basında bu kadar büyük bir şekilde yer alıyor olması gerçekten üzücü.

Ben nefesimi patlatarak kazandığım ekmeğimi evime huzurla götürürken bu haberi yapan gazeteci arkadaşım benim çoluk çocuğumun rızkına engel olup akşam evine götürdüğü ekmeği huzurla ailesine yedirebiliyor mu? Bu arkadaşın yaptığı dayak haberini ispatlaması durumunda, benim için çok önemli olan klarnetimi hayatım boyunca bir daha elime almayacağım. İspatlayamaması durumunda arkadaşımızın da mesleği bırakmasını rica ediyorum. 

Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederim...

Hüsnü Şenlendirici"

Alıntı:posta
Gönderen:PURO

Hiç yorum yok: