2 Ocak 2013 Çarşamba

Bikinisine sığamadı!

TV şovlarının yıldızı Josie Goldberg dolgun vücudunu bikinisine sığdırmakta zorlandı
Dr. Phil ve American Nudist şovlarıyla ABD’de oldukça popüler olan Josie Goldberg, Miami Beach`te görüntülendi. Kendi tasarladığı kıyafetleri giyerken doğru bedeni seçemediğini düşündüren Goldberg’in neden küçük beden seçtiği ise Playboy Cyber’a poz vermesinin ardından ortaya çıktı.
İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre; seksi pozları için kendisine küçük gelen kıyafetleri tercih eden seksi yıldız, eski moda altın takıları ve arkasından ince bir lastikle tutturulmuş bikinisi ile tüm dikkatleri üzerine çekti.
29 yaşındaki Rus kökenli Goldberg, daha önce ilginç açıklamaları ile de gündeme gelmişti. Zengin bir fizikçi ile evlenmek istediğini ifade eden Goldberg, kaprisli olduğunu da söylemişti.   Kilolarıyla barışık olduğunu söyleyen model 2009`da Agenda dergisine yaptığı açıklamada seksi olmak için 45 kilo olmak gerekmediğini belirtmiş ve 'Kendinizi sevdiğiniz sürece insanlar da sizi öyle algılayacak” demişti.
Hollywood’da başarılı olmayı kafaya takan Goldberg, Playboy Mansion`ı defalarca arayıp derginin kurucusu ve sahibi Hugh Hefner’ın sekreteri kendisine bir seçme ayarlayana kadar onu rahat bırakmamış.


Alıntı:Posta
Gönderen:PURO

Hiç yorum yok: